Yılın İlk TÜBİTAK Bilim Fuarı Yapıldı
![Yılın İlk TÜBİTAK Bilim Fuarı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_04/02162030_IMG-20210401-WA0004.jpg)
2020 yılında ilimiz okullarından 82 okulumuz TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlemeye hak kazandı. 2020 yılına ait fuarların ilkini 31 Mart 2021 Çarşamba ve 1 Nisan 2021 Perşembe günleri Merkez Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu düzenledi. Saat 10.00'da açılışı yapılan fuara Vali Yardımcımız Sayın Nurullah KAYA, Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman KARAKUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz ve velilerimiz katıldı. Davetliler proje sunumlarını ilgi ile dinledi. Fuarın ikinci gününde okuldaki öğrenciler ve komşu okulların öğrencileri fuarı ziyaret etti.