AFYON İL MEM ARGE
Yabancı Dil öğretmenlerimiz ile "Erasmus+ Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı" Yapıldı
![Yabancı Dil öğretmenlerimiz ile](/meb_iys_dosyalar/2021_04/16122542_Ekran_goruntusu_2021-04-16_100948.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından 16.04.2021 tarihinde saat 10.00'da Merkez ve 11.30'da diğer ilçelerde görevli Yabancı Dil öğretmenlerine "Erasmus+ Akreditasyon Bilgilendirme" toplantıları yapıldı. Toplantıda Ar-Ge Birimi Koordinatörü Bahri TURUNÇ yeni Erasmus+ proje türleri ve başvuru süreçleri konusunda Yabancı Dil öğretmenlerimizi bilgilendirdi.