Velîlerimize "Sınava Girecek Çocuğum Var" Eğitimi Verildi
![Velîlerimize](/meb_iys_dosyalar/2021_03/28201612_Ekran_goruntusu_2021-03-28_193755.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü "Ar-Ge Okulu Projesi" "Veli Eğitimleri Modülü" çalışmaları kapsamında lise öğrencilerimizin velîlerine yönelik olarak planlanan "Sınava Girecek Çocuğum Var" konulu eğitim 28/03/2021 tarihinde, saat: 19.30'da verildi. Eğitimde Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Ümit GÜLBAHAR velîlerimize, öğrencilerin sınav kaygılarıyla başa çıkma ve motivasyonlarının sağlanması gibi konularda bilgiler verdi. Eğitim sonunda Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Ümit GÜLBAHAR eğitimi düzenleyen Ar-Ge Birimine ve İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'a teşekkür etti.