AFYON İL MEM ARGE
Velîlerimize "Finansal Okuryazarlık" Eğitimi Verildi
![Velîlerimize](/meb_iys_dosyalar/2021_03/22211600_Ekran_goruntusu_2021-03-19_193308.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Okulu Projesi-Veli Eğitimleri Modülü kapsamında, İstanbul Sermaye Piyasası Kurulu'ndan Uzman Nimet YAVUZ tarafından, 19/03/2021 tarihinde, saat: 19:30'da, velî, öğretmen ve idarecilerimize, moderatörlüğünü Ar-Ge Birimi Projeler Ekibinden İngilizce Öğretmeni Gökçe BAŞTÜRK'ün yaptığı "Finansal Okuryazarlık" konulu çevrimiçi eğitim verildi.