AFYON İL MEM ARGE
Velilerimize "Aile içi İletişim" Eğitimi Verildi
![Velilerimize](/meb_iys_dosyalar/2021_03/12104334_Ekran_goruntusu_2021-03-11_192454.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü "Ar-Ge Okulu" projesi "Veli Eğitimleri" modülü kapsamında planlanan eğitimlerin ikincisi 11.03.2021 tarihinde, saat:19.00'da, 185 velîmizin katılımı ile gerçekleştirildi. Eğitimde Psikolojik Danışman Beyza Nur Uslu "Aile İçi İletişim" konusunda velilerimizi bilgilendirdi. Eğitim sonunda Beyza Nur Uslu eğitimi düzenleyen Ar-Ge Birimi çalışanlarına ve İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'a teşekkür etti.