AFYON İL MEM ARGE
Velî, İdareci ve Öğretmenlerimize "Ergen Beyni ve Ergenlere Yaklaşımda Velilere Öneriler" Eğitimi Verildi
![Velî, İdareci ve Öğretmenlerimize](/meb_iys_dosyalar/2021_03/19152938_Ekran_goruntusu_2021-03-18_194206.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Okulu Projesi-Velî Eğitimleri Modülü etkinlikleri kapsamında, Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Tuğba UÇUR tarafından, Ar-Ge Birimi Projeler Ekibi'nden İngilizce Öğretmeni Gökçe BAŞTÜRK'ün moderatörlüğünde, 18/03/2021 tarihinde, saat: 19:30'da, velî, öğretmen ve idarecilerimize, "Ergen Beyni ve Ergenlere Yaklaşımda Velilere Öneriler" konusunda verilen eğitime 300 kişi katıldı.