AFYON İL MEM ARGE
Tüm Okul/Kurum Müdürlerimize "Erasmus+ Akreditasyon Bilgilendirme" Semineri Verilecektir
![Tüm Okul/Kurum Müdürlerimize](/meb_iys_dosyalar/2021_04/21143439_okulkurum_mudur.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün Ulusal Ajans'tan Mesleki Eğitim Akreditasyonu alması ve sürecin devamında yapılacaklarla ilgili 22 Nisan 2021 Perşembe günü saat 10:30'da Ar-Ge Birimi Koordinatörü Bahri TURUNÇ'un sunumuyla çevirim içi toplantı yapılacaktır. Toplantıya tüm resmi/özel okul/Kurum Müdürleri ve okul/kurumun AB projelerinden sorumlu 1 öğretmeninin katılımı zorunludur. Toplantı katılım bilgileri resmî yazı ile duyurulmuştur.