AFYON İL MEM ARGE

TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri

TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri

TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında geçen yıl okullarımızca 190 proje başvurusu yapılmış ve bu projelerden 15 tanesi Konya Bölge Sergisine seçilmişti. 2020 yılı için Müdürlüğümüz 300 proje başvurusu ve 25 projenin Bölge Sergisine seçilmesini hedeflemektedir. Bu amaçla eğitici eğitimi yapmayı planlamaktayız. İlçenizdeki ortaokul öğretmenlerinden merkezde yapılacak eğitici eğitimine katılacak ve ilçenizde sunum yapacak Başmakçı, Bayat, Çobanlar, Evciler, Hocalar ve Kızılören ilçelerinden 1'er öğretmen diğer ilçelerimizden 2'şer öğretmen isim ve iletişim bilgilerini 28 Kasım 2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar;

http://afyon.meb.gov.tr/afbis/kapsayici.asp?frmid=24

formuna işlemeleri gerekmektedir.

NOT: İLÇELERDE YER ALAN OKULLAR VE ÖĞRETMENLER FORMA GİRİŞ YAPMAYACAKLARDIR. Başmakçı, Bayat, Çobanlar, Evciler, Hocalar ve Kızılören ilçelerinden, ilçelerini temsilen İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin belirlediği 1 öğretmen, diğer ilçelerimizden yine ilçelerini temsilen İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin belirlediği 2 öğretmenin bilgileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince forma işlenecektir.

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.