AFYON İL MEM ARGE
TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Katılımcı Okullar
![TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Katılımcı Okullar](/meb_iys_dosyalar/2019_11/15154552_k_12205710_WhatsApp_Image_2019-06-12_at_19.51.50.jpg)
Dönem başında başvuru yapılan "TÜBİTAK Bilim Söyleşileri" sonuçlanmış ve söyleşi düzenlenmesi uygun gören okullara TÜBİTAK tarafından e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Bu e-postayı alan okullarımızın ilgili konuşmacı ile iletişime geçip söyleşi gün ve saatini kararlaştırmaları ve 19 Kasım 2019 tarihine kadar;
1. bilimsoylesileri@tubitak.gov.tr ye mail atmaları
2. Söyleşi bilgilerini http://afyon.meb.gov.tr/afbis/kapsayici.asp?frmid=14 formuna işlemeleri
gerekmektedir.