TÜBİTAK 2204-A, 2204-B, 2204-C Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![TÜBİTAK 2204-A, 2204-B, 2204-C Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/30123611_WhatsApp_Image_2020-12-30_at_12.05.43.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve TÜBİTAK Konya Bölge Koordinatörlüğü işbirliği ile 30 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 11:30'da 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması, 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması ve 2204-C Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri Yarışmaları ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Konya Bölge Koordinatörü Doç.Dr.Mehmet HACIBEYOĞLU'nun sunumu ve ilimizden 190 öğretmenin katılımı ile süreç, başvuru yöntemi, değerlendirme kriterleri, bölge sergisi ve ödüllerle ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.
Bölge Koordinatörümüze ve öğretmenlerimize katılımları için teşekkür ederiz.