SELAM Projesi Kapsamında 4. Toplantı Oslo'da Gerçekleştirildi...
![SELAM Projesi Kapsamında 4. Toplantı Oslo'da Gerçekleştirildi...](/meb_iys_dosyalar/2020_02/26094953_86788706_10163020341055290_80935562021699584_o.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünce yürütülen ve göçmen yoğunluklu okullarda öz farkındalık ve öz yönetim becerilerinin geliştirilmesi yoluyla akran zorbalığı olaylarını en aza indirmeyi hedefleyen Erasmus+ KA2 kapsamındaki SELAM ( Self Awareness and Self Management to Eliminate Bullying and Create Peer Suppor Scheme In Immigrant Concentrated Schools) projesinin 4. toplantısı Norveç'in başkenti olan Oslo şehrinde 20-21 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirildi.İki gün süren toplantılara 6 ülkeden proje ortakları; proje sürecini değerlendirmek, projenin ileri adımlarını tartışmak ve proje çıktıları olan 10 derslik plan ve rehber kitap çalışmalarının son halini değerlendirmek üzere bir araya geldiler.