AFYON İL MEM ARGE
Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı
8-9 Ekim 2019 Tarihleri arasında Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Gerçekleştirildi.![Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/16160108_PHOTO-2019-10-16-09-45-43.jpg)
8-9 Ekim 2019 tarihleri 8-9 Ekim 2019 tarihleri arasında Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin gerçekleştirmiş olduğu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında toplamda 28 proje görevli öğrenciler tarafından sergilendi.
Bilim Fuarına Ar-Ge Biriminden panelist/gözlemci olarak Murat AKDAŞ'ın katıldığı programda öğrencilerin tasarlayıp prototiplerini oluşturdukları ahşap oyuncuklar katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.