PİSA Öğretmen Çalıştay Raporu
![PİSA Öğretmen Çalıştay Raporu](/meb_iys_dosyalar/2020_03/18162334_Ekran_AlYntYsY_SON.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar - Ge Birimi tarafından PİSA Çalıştayı, 2 / 5 Mart 2020 tarihleri arasında Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonu ve Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda gerçekleşti. "PİSA öğretmen çalıştayına", İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Şube Müdürü Betül ERSÖZ ÖZCAN, Afyon Kocatepe Üniversitesi Akademisyenleri, İl merkezi ve ilçelerde çalışan Fen Bilimleri, Matematik ve Türkçe branşlarından toplam 300 öğretmen katıldı. Afyonkarahisar "PİSA Öğretmen Çalıştay Raporu" hazırlandı ve bakanlığa gönderildi.
Afyonkarahisar "PİSA Öğretmen Çalıştay Raporu: /meb_iys_dosyalar/2020_03/18162012_PYSA_RAPORU.pdf