AFYON İL MEM ARGE
"Öğretmen Gözüyle Disleksi" Eğitimi Verilecektir
![](/meb_iys_dosyalar/2021_03/17151922_WhatsApp_Image_2021-03-16_at_00.32.00.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü "Çevrimiçi Öğretmen Atölyeleri" kapsamında, Sınıf Öğretmeni Akile TİKİT tarafından 23/03/2021 tarihinde, saat: 20.00'da, öğretmen ve idarecilerimize, "Öğretmen Gözüyle Disleksi" konulu çevrimiçi eğitim verilecektir. Eğitime http://meb.ai/tUnxAB adresinden, eğitim afişindeki karekodu okutarak veya Ar-Ge Birimimizin AfyonARGE03 instagram sayfasının profilindeki bağlantıdan kayıt olunabilmektedir.