AFYON İL MEM ARGE
Motivasyon (İGEDER) Eğitimi Verildi
![Motivasyon (İGEDER) Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_01/12221416_WhatsApp_Image_2021-01-12_at_21.51.20_1.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) işbirliği kapsamında 12.01.2021 tarihinde, saat: 19.00'da Öğretmen ve idarecilerimize, Uzman Psk. Dan. Mustafa İŞLEK tarafından "Motivasyon" konulu seminer gerçekleştirildi. Eğitim sonunda Uzman Psk. Dan. Mustafa İŞLEK katılan öğretmen ve idarecilere, katkılarından dolayı da İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN' a teşekkürlerini sundu.