AFYON İL MEM ARGE
MARS Projesi Toplantısı Yapıldı
![MARS Projesi Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/25141419_WhatsApp_Image_2021-06-25_at_14.04.11.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Erasmus+ kapsamında Türkiye, İtalya, Bulgaristan, Malta, İngiltere, Romanya, Norveç ve Litvanya'dan ortaklarla birlikte yürüttüğü 2020-1-TR01-KA227-ADU-097707 numaralı "Methodological Approach for Real Social Effects in Adult Education" (MARS) isimli projenin ikinci çevrim içi toplantısı 25.06.2021 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda projenin literatür taramasında yardımcı olabilecek sorular ve araştırılması gereken konularla ilgili ortaklarla bilgi alışverişi yapıldı.