AFYON İL MEM ARGE
Liseler Arası Münazara Ligi Kapsamında Gerçekleştirilen Münazara Koçu ve Jüri Eğitimleri
Liseler Arası Münazara Ligi Kapsamında Gerçekleştirilen Münazara Koçu ve Jüri Eğitimleri 23-24 Ekim 2019 Tarihleri Arasında Gerçekleştirildi.![Liseler Arası Münazara Ligi Kapsamında Gerçekleştirilen Münazara Koçu ve Jüri Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2019_10/24161328_IMG-20191024-WA0021.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından yürütülen ve bu yıl 3.sü düzenlenecek olan "Liseler Arası Münazara Ligi" Projesi kapsamında 23.10.2019 tarihinde jüri eğitimleri, 24.10.2019 tarihinde ise münazara koçu eğitimleri Afyon Lisesinde gerçekleştirildi.