Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Eğitici Eğitimi
![Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Eğitici Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2019_11/15154046_arastirma-projeleri.jpg)
TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında geçen yıl okullarımızca 396 proje başvurusu yapılmış ve bu projelerden 16 tanesi Bölge Sergisine seçilmişti. 2020 yılı için Müdürlüğümüz 500 proje başvurusu ve 25 projenin Bölge Sergisine seçilmesini hedeflemektedir. Bu amaçla eğitici eğitimi yapmayı planlamaktayız. İlçenizdeki lise öğretmenlerinden merkezde yapılacak eğitici eğitimine katılacak ve ilçenizde sunum yapacak Başmakçı, Bayat, Çobanlar, Evciler, Hocalar ve Kızılören İlçlerinden birer öğretmen, diğer ilçelerimizden ikişer öğretmenin isim ve iletişim bilgilerini 19 Kasım 2019 Salı günü mesai bitimine kadar;
http://afyon.meb.gov.tr/afbis/kapsayici.asp?frmid=13
formuna işlemeleri gerekmektedir.