AFYON İL MEM ARGE
İz Bırakan Eğitimciler-Nurettin TOPÇU (İGEDER) Eğitimi Verildi
![İz Bırakan Eğitimciler-Nurettin TOPÇU (İGEDER) Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_01/15204839_Ekran_goruntusu_2021-01-15_203011.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) işbirliği kapsamında 15.01.2021 tarihinde, saat: 20.00'de Öğretmen ve idarecilerimize, Alparslan KAMANLI tarafından "İz Bırakan Eğitimciler-Nurettin TOPÇU" konulu seminer gerçekleştirildi. Eğitim sonunda Alparslan KAMANLI katılan öğretmen ve idarecilere, katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkürlerini sundu.