AFYON İL MEM ARGE
İlimiz Öğrencilerinin Astronomi Merakı
![İlimiz Öğrencilerinin Astronomi Merakı](/meb_iys_dosyalar/2021_04/05162730_WhatsApp_Image_2021-04-05_at_15.20.06.jpg)
Bakanlığımız ve Türk Teknoloji Takımı (T3 Vakfı) işbirliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel astronomi ile ilgili 5 Nisan 2021 Pazartesi günü saat 13'te zoom üzerinden seminer verildi. Eğitime Adana, Adıyaman ve Afyonkarahisar'dan toplam 300 öğrencinin olduğu seminere ilimizden 125 öğrenci katıldı. 9-14 yaş aralığındaki öğrenciler dikkatle anlatılanları takip etti. Eğitim sonunda T3 Vakfı eğitmenleri il Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a, katılan okullara ve öğrencilere teşekkür etti.