AFYON İL MEM ARGE
İletişimde Beden Dili (İGEDER) Eğitimi Verildi
![İletişimde Beden Dili (İGEDER) Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_01/06235145_WhatsApp_Image_2021-01-06_at_22.06.55_2.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) işbirliği kapsamında 06.01.2021 tarihinde, saat: 20.00'da, Öğretmen ve idarecilerimize, Süleyman TANRIVERDİ tarafından "İletişimde Beden Dili" konulu webinar (seminer) gerçekleştirildi. Eğitim sonunda Süleyman TANRIVERDİ katılan öğretmen ve idarecilere, katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN' a teşekkürlerini sundu.