İl Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK Konya Bölge Finalinde
![İl Müdürümüz Metin YALÇIN TÜBİTAK Konya Bölge Finalinde](/meb_iys_dosyalar/2020_03/12114225_362b0569-9593-4447-b55b-7ec33d54d836.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve TÜBİTAK İl temsilcisi Ömer BOZDAĞ 51.TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında 'Konya Bölge Sergisini ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerimize destek verdiler.
İlimizden TÜBİTAK "Konya Bölge Sergisine" 21 proje ile katılan öğretmen ve öğrencilerimiz ile sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN "Emek vererek çok güzel çalışmalar yaptığınızı görüyorum. Yarışmaların sonucu ne olursa olsun burada ilimizi en iyi şekilde temsil ettiğinizi düşünüyor sizlerle gurur duyuyorum. Yoğun çabalar sonucunda oluşturduğunuz projeleriniz için hepinize teşekkür ediyor yarışmada başarılar diliyorum" dedi.