İl Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan '81 Çalıkuşu - Afyonkarahisar' Adlı E-Dergi Yayımlandı
![İl Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan '81 Çalıkuşu - Afyonkarahisar' Adlı E-Dergi Yayımlandı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/03202208_Ekran_AlYntYsY1.jpg)
Afyonkarahisar Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından iki ayda bir e- dergi olarak yayınlanacak olan 81 Çalıkuşu-Afyonkarahisa adlı dergimizin ilk sayısı 3 Ocak 20212 tarihi itibarıyla yayına girmiştir.
Afyonkarahisar'da eğitimde gerçekleşen faaliyetlere, projelere, gelişmelere yer verdik ve eğitimdeki başarı hikâyelerini anlattık.
Afyonkarahisar'da eğitimdeki başarı hikâyelerini anlatmaya, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi sizlerle buluşturmaya iki ay sonra yayınlayacağımız 2. sayımız 81 Çalıkuşu Afyonkarahisar e- dergimizde devam edeceğiz.
İyi okumalar diliyoruz.
e-Dergi Linki: https://online.fliphtml5.com/bivyp/ftmi/