AFYON İL MEM ARGE
İGEDER - Profesyonel İmaj Konulu Eğitim Verildi
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) işbirliği kapsamında 18.01.2021 tarihinde, saat: 20.00'de Öğretmen ve idarecilerimize, Tahsin SARAY tarafından "Profesyonel İmaj" konulu seminer gerçekleştirildi. Eğitim sonunda Alparslan KAMANLI katılan öğretmen ve idarecilere, katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkürlerini sundu.