AFYON İL MEM ARGE
İGEDER İşbirliği ile "Zekâ Oyunlarıyla #EvdeKal" Eğitimi Verildi
![İGEDER İşbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_01/20205656_IMG-20210120-WA0038.jpg)
Afyonkahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) işbirliği kapsamında 20.01.2021 tarihinde, saat: 20.00'de Öğretmen ve idarecilerimize, Gökhan BAYAR tarafından "Zekâ Oyunları #Evdekal" konulu seminer gerçekleştirildi. Eğitim sonunda Alparslan KAMANLI katılan öğretmen ve idarecilere, katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkürlerini sundu.