I. PİSA ÖĞRETMEN ÇALIŞTAYI
![I. PİSA ÖĞRETMEN ÇALIŞTAYI](/meb_iys_dosyalar/2020_03/02201522_9752fc29-4e68-4302-97c1-67956046f753.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından düzenlenen ve 4 gün sürecek "PİSA öğretmen çalıştayı", İl Milli Eğitim Şube Müdürü Betül ERSÖZ ÖZCAN, Afyon Kocatepe Üniversitesi Akademisyenleri, İl merkezi ve ilçelerde çalışan Fen Bilimleri, Matematik ve Türkçe branşlarından toplam 300 öğretmenin katılımıyla 2 Mart 2020 Pazartesi günü Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonunda başladı.
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Betül ERSÖZ ÖZCAN'nın açılış konuşması ve Dr. Öğretim Üyesi Koray Kasapoğlu' nun Pisa Tanıtım Semineri ile gerçekleşti.