AFYON İL MEM ARGE
Halk Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezlerine "Erasmus+ Akreditasyon Bilgilendirme" Semineri Verildi
![Halk Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezlerine](/meb_iys_dosyalar/2021_04/19124532_WhatsApp_Image_2021-04-19_at_12.16.17_1.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından 19.04.2021 tarihinde saat 11.00'da Halk Eğitim Merkezleri ve Mesleki Eğitim Merkezlerinde görevli öğretmen ve idarecilerimiz ile "Erasmus+ Akreditasyon Bilgilendirme" toplantısı yapıldı. Toplantıda Ar-Ge Birimi Koordinatörü Bahri TURUNÇ katılımcılara yeni Erasmus+ proje türleri ve başvuru süreci konusunda bilgiler verdi.