Erasmus+ Kapsamındaki Me.Green Projemizin ilk Toplantısı Yapıldı
![Erasmus+ Kapsamındaki Me.Green Projemizin ilk Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/30130342_IMG-20210130-WA0003.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü 'nün Erasmus+ kapsamında İtalya, Belçika ve Güney Kıbrıs'tan ortaklarla birlikte yürüttüğü 2020-1-IT03-KA205-018617 numaralı me.green projesinin birinci yerel toplantısı 29.01.2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Proje kapsamındaki yerel faaliyetleri gerçekleştirmek ve İtalya'da gerçekleştirilecek olan eğitim faaliyetlerine katılmak üzere 5 kişilik gençlik takımının katıldığı toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi koordinatörü Bahri TURUNÇ başkanlık etti.
Proje kapsamında ortak ülkelerdeki gençlik takımlarının araştırmaları sonucu çevre konusunda belirlenen iyi uygulamaların transferi gerçekleştirilerek sürdürülebilir kalkınma ve sürdürülebilir çevreye katkıda bulunulması hedeflenmektedir.