AFYON İL MEM ARGE

Erasmus+ Akreditasyon Kabul Listeleri

Erasmus+ Akreditasyon Kabul Listeleri

Türkiye Ulusal Ajansı, öğrenci, öğretmen ve yetişkinler için Eğitim ve Öğretim hareketliliği projelerinin yerelde gerçekleştirmesi amacıyla Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze 3 farklı alanda Erasmus+ and ESC Mesleki Eğitim, Okul Eğitimi ve Yetişkin Eğitim Hareketliliği Akreditasyonu vermiştir.

Kurumlarımızı uzun vadede daha uluslararası bir kurum yapmak, düzenli ve sürdürülebilir hareketlilikler organize etmesini sağlamak amacıyla verilen alanda Erasmus+ and ESC Eğitim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi, belge sahiplerine Öğrenci, Öğretmen ve Yetişkin hareketliliği fonlarına daha basit bir formla başvuru yapma hakkı sağlanmıştır.

Okul ve kurumlarımızın başvuruları Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi koordinesinde 3 farklı Katılımcı Seçim Komisyonu Erasmus+ and ESC temaları ve öncelik alanları kapsamında değerlendirmiştir.

Katılımcı Kurumun notu; komisyon üyelerinin ayrı ayrı verdiği değerlendirme notunun ortalaması alınarak oluşturulmuştur. Okul ve kurumlarımız aldıkları puanların ortalamasına göre büyükten küçüğe doğru sıralanarak konsorsiyuma katılmaya hak kazanmıştır.

11-05-202111-05-202111-05-2021

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.