AFYON İL MEM ARGE

"Endüstri 4.0 Döngüsel Ekonomi Modeli Uygulamaları" Eğitici Eğitimi BaşladıAfyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Teknik Destek kapsamında hazırladığı Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Endüstri 4.0 Döngüsel Ekonomi Modeli Uygulamaları eğitici eğitimi 5-9 Nisan 2021 tarihleri arasında pilot uygulama olarak Afyonkarahisar Merkez İlçede bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde görevli 20 idareci ve öğretmenimizin katılımıyla yapılacaktır.

Açılış Programına Katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Yapılacak eğitim ile öğretmenlerimiz döngüsel ekonomi ve endüstri 4.0 uygulamaları alanında bilgi ve becerilerini geliştirecekler. Eğitime katılan öğretmenlerimiz bilgi, beceri ve tecrübelerini hem açılacak kurs ve seminerlerde; hem de atölye/laboratuvar ve teorik derslerde öğrencilerimize aktarma fırsatı bulacaklar. Öğrencilerimiz gerek derslerde, gerekse açılacak kurslarda aldıkları eğitimler neticesinde etkin, üretken bir anlayışla kendine güvenen, geleceğe umutla bakan ve geri dönüşüm sektörünün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve beceri donanımına sahip gençlerimizin, mezun olduktan sonra istihdam olanakları ve iş bulma kapasiteleri artacak. Bu eğitimin verilmesinde emeği geçen ve eğitime katılan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Açılış Programı hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

05-04-202105-04-2021

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.