E-STEM (Okulöncesi Öğretmenleri) Eğitimleri Tamamlandı
![E-STEM (Okulöncesi Öğretmenleri) Eğitimleri Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/23142740_WhatsApp_Image_2021-03-23_at_12.09.26_1.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında ilimizde görevli okul öncesi öğretmenleriyle başladığımız 'Okul Öncesinden Ortaöğretime E-STEM Uygulamaları' eğitimlerinin 6.'sı 22/03/2021 tarihinde, saat 20.00'da gerçekleşti. Eğitime projeye dâhil olan tüm uzman akademisyenler katıldı. Eğitime katılan öğretmenler küçük gruplar halinde çalışarak E-STEM planları üzerinde fikir alışverişinde bulundular. Tüm eğitimlere katılan ve hazırlayacakları E-STEM ders planları başarılı bulunan öğretmenler uygulamalı eğitim almaya hak kazanacaklardır. STEM il koordinatörü Nazlı ÇİÇEK BOĞA, projenin 1. Etabının oldukça verimli geçtiğini belirterek, eğitimleri veren tüm uzman akademisyenlere, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'a teşekkürlerini iletti.