AFYON İL MEM ARGE
Dumlupınar Bilim Sanat Merkezimiz Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası'nda Ege Bölgesi 1.si ve Türkiye 2.si Oldu
![Dumlupınar Bilim Sanat Merkezimiz Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası'nda Ege Bölgesi 1.si ve Türkiye 2.si Oldu](/meb_iys_dosyalar/2019_11/26162807_EEZpn8rWkAArGoY.jpg)
MEB ,TÜBİTAK VE Türkiye Zeka Vakfı İşbirliğiyle düzenlenen Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonasında kesin sonuçlar açıklanmış olup, Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi Ege Bölgesi 1. ve Türkiye sıralamasında da en yüksek puan alan 2. takım olmuştur. Dumlupınar Bilim Sanat Merkezi yönetici ve öğretmenleri ile öğrencilerini tebrik ederiz.