AFYON İL MEM ARGE
Doğada Birlikteyiz Projesi" Eğitimleri Devam Ediyor"
![Doğada Birlikteyiz Projesi](/meb_iys_dosyalar/2019_11/13111734_IMG-20191113-WA0015.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından yürütülmekte olan Doğada Birlikteyiz Projesi'nin 1. etabı; "Oryantiring", "Doğa Yürüyüşü" ve "Aile Eğitimleri" hafta sonu ve hafta içi gruplarıyla devam etmektedir.
Eğitimlerimize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden Sorumlu Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY ziyarette bulunmuştur.