AFYON İL MEM ARGE
Bilim ve Sanat Merkezimiz TÜBİTAK-4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı'nda
![Bilim ve Sanat Merkezimiz TÜBİTAK-4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı'nda](/meb_iys_dosyalar/2021_05/26160916_191347402_552462695740146_4446456715541034332_n.jpg)
TÜBİTAK-4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı 2020/1 Döneminde Desteklenen 100 projeden 1'i ilimiz Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezinin; 121B403 Proje No'lu " Sürdürülebilir Gelecek İçin Yenilikçi Oyuncak Tasarımı" İsimli projesi olmuştur. Projeye emek veren herkesi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.