AFYON İL MEM ARGE
Bayraktepe Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı
Bayraktepe Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı 17.10.2019 tarihinde gerçekleştirildi.![Bayraktepe Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17145250_IMG_20191017_140910_2.jpg)
17 Ekim 2019 tarihinde Bayraktepe Ortaokulu'nun gerçekleştirmiş olduğu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında toplamda 22 proje; 9 danışman öğretmenin koordinatörlüğünde 45 öğrenci tarafından sergilendi.
Etkinliğe Ar-Ge biriminden panelist/gözlemci olarak Armağan KULALIGİL'in katıldığı programda çeşitli Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Geometri projelerinin yanı sıra görsel sanatlar projeleri ile Afyonkarahisar'ın Harika Kanatları projesi katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.