Ar-Ge Okulu Projesi Veli Eğitimleri Kapsamında
![Ar-Ge Okulu Projesi Veli Eğitimleri Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2021_03/12105741_WhatsApp_Image_2021-03-10_at_22.44.26_2.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü "Ar-Ge Okulu" projesi "Veli Eğitimleri" modülü kapsamında planlanan eğitimlerin ilki 10.03.2021 tarihinde, saat:19.30'da, 300 velîmizin katılımı ile gerçekleştirildi. Eğitimde Afyon Kocatepe Üniversitesi Radyo-Televizyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ali Fikret AYDIN'ın "Medya Okuryazarlığı" konusunda velilerimizi bilgilendirdi. Eğitim sonunda Doç. Dr. Ali Fikret AYDIN, eğitimi düzenleyen Ar-Ge Birimi çalışanlarına ve İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'a teşekkür etti.