AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İşbirliği İle "Zor İnsanlarla Başa Çıkma" Eğitimi Verilecektir
![Anadolu Vakfı İşbirliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/19182802_AFYY_EYYTYM.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 21.06.2021 tarihinde, saat: 20.00'de öğretmen ve idarecilerimize Ebru DEMİRCİ tarafından "Zor İnsanlarla Başa Çıkma Becerileri" konulu çevrim içi seminer verilecektir. http://meb.ai/KQcH6o adresinden, AfyonARGE03 instagram hesabı profilindeki bağlantıdan veya afişteki karekodu okutarak seminere kayıt olunabilir.