AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İşbirliği ile "Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları" Semineri Verildi
![Anadolu Vakfı İşbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08151530_Ekran_goruntusu_2021-06-08_150250.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 08.06.2021 tarihinde, saat: 15.00'de, öğretmen ve idarecilerimize, Devin BAHÇECİ tarafından "Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları" konulu çevrimiçi seminer verildi. Seminer sonunda Devin BAHÇECİ, Ar-Ge Birimine, katılımcılara ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.