AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İşbirliği ile "Ritimle Öğrenme" Eğitimi Verildi
![Anadolu Vakfı İşbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_02/10155659_Ekran_goruntusu_2021-02-10_154336.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 10.02.2021 tarihinde, saat:15.00'da, öğretmen ve idarecilerimize, Özgür SAĞIROĞLU tarafından "Ritimle Öğrenme (Öğren-Öğret)" konulu çevrimiçi eğitim verildi.
Eğitim sonunda Özgür SAĞIROĞLU, katılan öğretmen ve idarecilere ve katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkürlerini sundu.