AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı işbirliği ile "Erasmus+ (KA1, KA2) Proje Yazma" Eğitimleri Başladı
![Anadolu Vakfı işbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_04/05162551_Ekran_goruntusu_2021-04-05_133605.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 5-9 Nisan 2021 tarihleri arasında verilecek "Erasmus+ (KA1, KA2) Proje Yazma" eğitimleri, 05.04.2021 tarihinde, saat: 13.30'da başladı. Eğitim sonunda Necmettin YEMİŞ, katılan öğretmen ve idarecilerimize, katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.
![05-04-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_04/k_05162648_Ekran_goruntusu_2021-04-05_134724.jpg)
![05-04-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_04/k_05162646_Ekran_goruntusu_2021-04-05_134402.jpg)
![05-04-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_04/k_05162644_Ekran_goruntusu_2021-04-05_133605.jpg)