AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı işbirliği ile "Dijitalleşen Dünyada İletişim ve Eğitim Uygulamaları" Eğitimi Verildi
![Anadolu Vakfı işbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_04/15125226_Ekran_goruntusu_2021-04-15_112549.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı iş birliği kapsamında, 15.04.2021 tarihinde, saat: 11.00'de, öğretmen ve idarecilerimize, Eda YAVAŞ DEMİR tarafından "Dijitalleşen Dünyada İletişim ve Eğitim Uygulamaları" konulu çevrimiçi eğitim verildi. Eğitim sonunda Eda YAVAŞ DEMİR, katılan öğretmen ve idarecilerimize, katkılarından dolayı da İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.