AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Zor İnsanlarla Başa Çıkma Becerileri" Seminer Verildi
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/23173412_WhatsApp_Image_2021-06-22_at_20.24.55.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 22.06.2021 tarihinde, saat: 20.00'de öğretmen ve idarecilerimize Ebru DEMİRCİ tarafından "Zor İnsanlarla Başa Çıkma Becerileri" konulu çevrim içi seminer verildi. Seminer sonunda Ebru DEMİRCİ katılımcılara ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.