AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Stratejik Düşünme Ve Planlama Becerileri" Semineri Verildi
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/29111824_WhatsApp_Image_2021-06-28_at_21.25.27.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı iş birliği ile 28.06.2021 tarihinde, saat: 20.00'de öğretmen ve idarecilerimize Evren AKSOY tarafından "Stratejik Düşünme Ve Planlama Becerileri" konulu çevrim içi seminer verildi. Seminer sonunda Evren AKSOY İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.