AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Etkili ve Yazılı İletişim" Semineri Verilecektir
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_05/05171151_WhatsApp_Image_2021-05-01_at_20.58.06.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 05.05.2021 tarihinde, saat: 15.00'de öğretmen ve idarecilerimize Eda YAVAŞ DEMİR tarafından "Etkili ve Yazılı İletişim" semineri verilecektir. Seminere http://meb.ai/JfKBYd adresinden veya AfyonARGE03 instagram hesabı profilindeki adresten kayıt olunabilir.