AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Etkili ve Yazılı İletişim" Eğitimi Verildi
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_05/05171617_Ekran_goruntusu_2021-05-05_161959.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 05.05.2021 tarihinde, saat: 15.00'de öğretmen ve idarecilerimize Eda YAVAŞ DEMİR tarafından "Etkili ve Yazılı İletişim" semineri verildi. Seminer sonunda Eda YAVAŞ DEMİR Ar-Ge Birimine, katılımcılara ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.