AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı" Semineri Verildi
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_05/05211505_WhatsApp_Image_2021-05-05_at_20.35.39.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 05.05.2021 tarihinde, saat: 20.00'da öğretmen ve idarecilerimize Elvin COŞKUN tarafından "Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı" semineri verildi. Seminer sonunda Elvin COŞKUN Ar-Ge Birimine, katılımcılara ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.