AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Dijitalleşen Dünyada Eğitim Uygulamaları Ve İletişim" Eğitimi Verilecektir
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_05/05171348_WhatsApp_Image_2021-05-01_at_20.46.01.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği kapsamında 05.05.2021 tarihinde, saat: 20.00'de öğretmen ve idarecilerimize Elvin ÇOŞKUN tarafından "Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı" semineri verilecektir. Seminere http://meb.ai/U9iGKb adresinden veya AfyonARGE03 instagram hesabı profilindeki adresten kayıt olunabilir.