AFYON İL MEM ARGE
Anadolu Vakfı İş Birliği İle "Dijitalleşen Dünyada Eğitim Uygulamaları" Semineri Verildi
![Anadolu Vakfı İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_04/12220955_WhatsApp_Image_2021-04-12_at_14.44.21.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı iş birliği kapsamında 15.04.2021 tarihinde, saat:11.00'de öğretmen ve idarecilerimize, Eda YAVAŞ DEMİR tarafından "Dijitalleşen Dünyada Eğitim Uygulamaları Ve İletişim" konulu çevrim içi seminer verilecektir. Eğitime http://meb.ai/Ks29If adresinden, Ar-Ge Birimimizin AfyonARGE03 instagram hesabı profilindeki adresten veya eğitim afişindeki karekodu okutarak kayıt olunabilir.