AKÜ İşbirliği ile "Eğitimde Girişimcilik" Eğitimi Verilecektir
![AKÜ İşbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_02/20202256_WhatsApp_Image_2021-02-19_at_13.22.46.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi işbirliği ile 27.02.2021 tarihinde, saat:12.30'da, öğretmen ve idarecilerimize yönelik Eğitim Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gürbüz OCAK tarafından "Eğitimde Girişimcilik" konulu çevrimiçi eğitim verilecektir.
Çevrimiçi eğitime katılmak isteyen öğretmen ve idarecilerimizin http://afyon.meb.gov.tr/afbis/arge/egitimliste.aspx adresindeki kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Kayıt formuna, eğitim duyuru afişindeki karekod okutularak da erişilebilir.