AKÜ İşbirliği ile "21. Yüzyıl Öğretmenleri için Sosyal Medya Araçları: Muhtemel Faydalar" Eğitimi Verildi
![AKÜ İşbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25210904_WhatsApp_Image_2021-01-25_at_16.02.28_3.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen çevrimiçi öğretmen seminerlerinin 6.'sı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okulöncesi Eğitimi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Özgün UYANIK AKTULUN tarafından verilen "21. Yüzyıl Öğretmenleri için Sosyal Medya Araçları: Muhtemel Faydalar" eğitimi ile devam etti. Eğitime öğretmen ve idarecilerimiz katıldı. Eğitim sonunda Doç. Dr. Özgün UYANIK AKTULUN Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat PEKER'e ve katılan öğretmen ve idarecilere teşekkürlerini sundu.